درباره ما

معرفی فروشگاه

خدماتی که ما را از سایر فروشگاه های اینترنتی متمایز می کند:

فروشگاه اینترنتی TEL2TEL یک مرکز فروش آنلاین  تلفن همراه و کلیه لوازم جانبی آن می باشد. مکان فیزیکی فروشگاه در ضلع جنوبی میدان ولیعصر، مجتمع تجاری ایرانیان، واحد T16 واقع شده که از سال 1387 مشغول به فعالیت می باشد

محصولات و خدمات :

در وب سایت TEL2TEL انواع گوشی های هوشمند ، تبلت ، هدفون ، هندزفری ، قاب و حافظه گوشی . کلیه لوازم تلفن همراه همراه عرضه می گردد.

نحوه فروش :

انتخاب نحوه تحویل و ارسال گوشی خریداری شده با مشتریان است. خرید در محل بصورت حضوری در محل فروشگاه انجام شده و یا برای مشتری درب منزل و یا محل کار ارسال خواهد شد.

وجه تمایز فروشگاه :

  •        بر خلاف بسیاری از فروشگاه های اینترنتی،بخش عمده فروش در مکان فیزیکی فروشگاه انجام شده و مشتریان با اطمینان کامل و تست کالا،خرید خود را انجام می دهند.
  •        این فروشگاه اصالت کالاهای خود را تضمین نموده و از مشتریان خود تقاضا دارد،ابتدا کیفیت و قیمت کالاها را مقایسه نمده و سپس خرید خود را انجام دهند.
  •        علاوه بر انجام خدمات تعمیرات تخصصی تلفن همراه در فروشگاه ، همچنین فضایی جهت گفتگو (چت) برای مشتریان گرامی در نظر گرفته شده تا کارکنان فروشگاه پاسخگوی کلیه سوالات فنی مشتریان در خصوص تلفن همراه باشند.